VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 MLADŠÍ JUNIOŘIYOUNGER JUNIOR MENMLADŠÍ JUNIORIJUNIORZY MŁODSIJÜNGERE JUNIORENFIATAL JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS JEUNESJUNIOR MASCULINO JUVENILCADETTI UOMINI GIOVANILIМЛАДШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -42 kg
DRVÁR Alex
Raptors TRNAVA
HUDLER Lukáš
E.H security kick-box gym, z.s.
KO
BANIČ Igor
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
HUDLER Lukáš
E.H security kick-box gym, z.s.
0:3
HUDLER Lukáš
E.H security kick-box gym, z.s.
K-1 MLADŠÍ JUNIOŘIYOUNGER JUNIOR MENMLADŠÍ JUNIORIJUNIORZY MŁODSIJÜNGERE JUNIORENFIATAL JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS JEUNESJUNIOR MASCULINO JUVENILCADETTI UOMINI GIOVANILIМЛАДШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -52 kg
VARYVOTSKI Artsiom
Gridin gym
SOCOLOV Vladimir
FNOK MOLDOVA
3:0
MINTAL Tomas
Ares gym AC UNIZA
STREMILOVSCHII Max
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
0:3
NAZARLI Shahin
Bulat
MALCOV Vladislav
FNOK MOLDOVA
3:0
BRZOZOWSKI Stanislaw
Palestra Warszawa
VARYVOTSKI Artsiom
Gridin gym
3:0
STREMILOVSCHII Max
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
NAZARLI Shahin
Bulat
KO
BRZOZOWSKI Stanislaw
Palestra Warszawa
NAZARLI Shahin
Bulat
0:3
NAZARLI Shahin
Bulat
K-1 MLADŠÍ JUNIOŘIYOUNGER JUNIOR MENMLADŠÍ JUNIORIJUNIORZY MŁODSIJÜNGERE JUNIORENFIATAL JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS JEUNESJUNIOR MASCULINO JUVENILCADETTI UOMINI GIOVANILIМЛАДШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -69 kg
KRUZEL Krzysztof
Agoga Gym
MAŠEK Jan
Pankration gym z.s.
KO
MAŠEK Jan
Pankration gym z.s.
K-1 MLADŠÍ JUNIORKYYOUNGER JUNIOR WOMENMLADŠIE JUNIORKYJUNIORKI MŁODSZEJÜNGERE JUNIORINNENFIATAL JUNIOR NŐIJUNIORS FÉMININES PLUS JEUNESJUNIOR FEMENINO JUVENILCADETTI DONNE GIOVANILIМЛАДШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (ДЕВУШКИ) -55 kg
RASEVICH Anastasiia
WAKO UKRAINE
VACKOVÁ Valentina
TOLJA GYM
0:3
VACKOVÁ Valentina
TOLJA GYM
VACKOVÁ Valentina
TOLJA GYM
DEGOTI Oliga
FNOK MOLDOVA
RSC
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -60 kg
DAŇO Douglas
tik tak rokycany
RAAB Matej
Ares gym AC UNIZA
KO
HNÍDEK Denis
Spejbl Gym Prague
ERMOLENKO Danila
Chinuk
KO
NITECKI Patrik
Raptors TRNAVA
PETRÁŠ Martin
tik tak rokycany
3:0
KARVAY Michael
Macak's GYM Pardubice
DAŇO Douglas
tik tak rokycany
0:3
ERMOLENKO Danila
Chinuk
NITECKI Patrik
Raptors TRNAVA
AB
DAŇO Douglas
tik tak rokycany
ERMOLENKO Danila
Chinuk
0:3
ERMOLENKO Danila
Chinuk
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -63,5 kg
MICKA Erik
TKBC Praha
LEANOVICH Yahor
Gridin gym
3:0
VINOKUROV Arthur
CDYUSHOR VSU
SHATUNSKYI Vladyslav
Copacabana Warszawa
KO
MICKA Erik
TKBC Praha
VINOKUROV Arthur
CDYUSHOR VSU
3:0
MICKA Erik
TKBC Praha
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -67 kg
GRIGAITIS Lukas
Vilkas
STUPAKEVICH Semyon
Chinuk
0:3
NYGRÍN Antonín
Berka Fight centrum z.s.
STUPAKEVICH Semyon
Chinuk
3:0
NYGRÍN Antonín
Berka Fight centrum z.s.
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -71 kg
BYRAU Ilya
Bulat
SYROVÝ Martin
SK Atom Fighters Plzeň
KO
KUTS Kirill
Chinuk
ČULÍK Adrián
GUARD Kosice
0:3
KORCHAN Kristian
Boxerňa Žilina
BYRAU Ilya
Bulat
1:2
ČULÍK Adrián
GUARD Kosice
BYRAU Ilya
Bulat
AB
BYRAU Ilya
Bulat
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -75 kg
MAKEY Evgeniy
Chinuk
KĘPA Piotr
Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
MAKEY Evgeniy
Chinuk
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -81 kg
CHARVINSKI Yauheni
CDYUSHOR VSU
LORENC Martin
SK Atom Fighters Plzeň
3:0
CHARVINSKI Yauheni
CDYUSHOR VSU
K-1 STARŠÍ JUNIOŘIOLDER JUNIOR MENSTARŠÍ JUNIORIJUNIORZY STARSIÄLTERE JUNIORENFELSŐ JUNIOR FÉRFIJUNIORS MASCULINS PLUS ÂGÉSJUNIOR MASCULINO ADULTOCADETTI UOMINIСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (МУЖЧИНЫ) -91 kg
VILHELM Radovan
Spejbl Gym Prague
KUNITSA Mikita
SHOK
3:0
VILHELM Radovan
Spejbl Gym Prague
K-1 STARŠÍ JUNIORKYOLDER JUNIOR WOMENSTARŠIE JUNIORKYJUNIORKI STARSZEÄLTERE JUNIORINNENFELSŐ JUNIOR NŐIJUNIORS FÉMININES PLUS ÂGÉESJUNIOR FEMENINO ADULTOCADETTI DONNEСТАРШАЯ ЮНОШЕСКАЯ ГРУППА (ДЕВУШКИ) -56 kg
STANOEVA Erika
Berka Fight centrum z.s.
DRABIAZKA Veranika
Sdjušor Polock
2:1
STANOEVA Erika
Berka Fight centrum z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg
NGUYEN Manh-Hung
Lanna Gym
KAZACHENKA Aliaksandr
Kik-fajter
3:0
OLIGOV Khavazh
Vympel
HANIN Ivan
Gridin gym
3:0
DOUHI Pavel
Patriot
SULTANISHVILI Tsotne
Kyshenko gym
0:3
VASYLIOGLO Mykhailo
Kapitan Odessa
VINNIK Artsem
Spartak-35 Hunter
3:0
SHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
LAWRENCE Korede
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
3:0
AKYAR Sadi-Can
ÖBFK
NGUYEN Manh-Hung
Lanna Gym
0:3
OLIGOV Khavazh
Vympel
SEMENCHUK Maksym
WAKO UKRAINE
3:0
SULTANISHVILI Tsotne
Kyshenko gym
SANCHES Rafael
CBKB
3:0
VASYLIOGLO Mykhailo
Kapitan Odessa
SHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
KO
NGUYEN Manh-Hung
Lanna Gym
OLIGOV Khavazh
Vympel
1:2
SULTANISHVILI Tsotne
Kyshenko gym
VASYLIOGLO Mykhailo
Kapitan Odessa
KO
OLIGOV Khavazh
Vympel
VASYLIOGLO Mykhailo
Kapitan Odessa
0:3
VASYLIOGLO Mykhailo
Kapitan Odessa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -63,5 kg
MARTÍNEK Tomáš
GOOD LUCK GYM Hradec Králové
KERNAZHYTSKI Aliaksandr
Kik-fajter
1:2
PALA Martin
Berka Fight centrum z.s.
LODZIK Jan
LKSW TAJFUN Legionowo
DISQ
KAMESHKA Aliaksei
CDYUSHOR VSU
MAMEDOV Zamir
Klub Edinoborstv `Vitjaz`
1:2
SIVÁK Václav
Hamr gym
KHALILI Rahmuddin
Fight Team Feldkirch
3:0
KHUDOIBERDIEV Khaiam
Kyshenko gym
LODZIK Jan
LKSW TAJFUN Legionowo
2:1
LUTSAK Andriy
FC`PITBULL - SAMBIR`
MAMEDOV Zamir
Klub Edinoborstv `Vitjaz`
0:3
KERNAZHYTSKI Aliaksandr
Kik-fajter
ISMAILOV Tabriz
klub Temp
0:3
SIVÁK Václav
Hamr gym
ISMAILOV Tabriz
klub Temp
2:1
KHUDOIBERDIEV Khaiam
Kyshenko gym
MAMEDOV Zamir
Klub Edinoborstv `Vitjaz`
3:0
SIVÁK Václav
Hamr gym
KHUDOIBERDIEV Khaiam
Kyshenko gym
3:0
SIVÁK Václav
Hamr gym
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -67 kg
KRÓL Patryk
Palestra Warszawa
NOVÁK Marco
HANUMAN GYM BRATISLAVA
0:3
KAMINSKIJ Erlandas
Vilkas
ROŚCIŃSKI Kamil
Samuraj Sanok
KO
CARABET Valeriu
FNOK MOLDOVA
RUSETSKYI Dmytro
WAKO UKRAINE
KO
BARÁK Robert
Retro gym z.s.
ŻELAZKO Szymon
Hunter Gym
KO
ILLICH Andreii
Kyshenko gym
HOANG-KHANH Thanh-Long
Palestra Warszawa
3:0
KÁNINSKÝ Kamil
KG Academy
YARMOSH Ivan
Patriot
3:0
DZIUBA Dorian
Gym-Fight Wroclaw
RENITA Stanislav
FNOK MOLDOVA
KO
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
VAURENIUK Aliaksei
Patriot
3:0
KROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
ILLICH Andreii
Kyshenko gym
3:0
DUBEN Michal
Ares gym AC UNIZA
KÁNINSKÝ Kamil
KG Academy
3:0
BAZIUK Bohdan
WAKO UKRAINE
RENITA Stanislav
FNOK MOLDOVA
0:3
NOVÁK Marco
HANUMAN GYM BRATISLAVA
VACEK Michal
JETSAAM GYM Brno
2:1
ROŚCIŃSKI Kamil
Samuraj Sanok
LESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
3:0
RUSETSKYI Dmytro
WAKO UKRAINE
KARNIUSKA Kiryl
Patriot
1:2
ŻELAZKO Szymon
Hunter Gym
MAKOUSKI Artur
Kik-fajter
KO
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
NOVÁK Marco
HANUMAN GYM BRATISLAVA
1:2
ROŚCIŃSKI Kamil
Samuraj Sanok
KARNIUSKA Kiryl
Patriot
3:0
MAKOUSKI Artur
Kik-fajter
KROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
0:3
DUBEN Michal
Ares gym AC UNIZA
RENITA Stanislav
FNOK MOLDOVA
0:3
NOVÁK Marco
HANUMAN GYM BRATISLAVA
ROŚCIŃSKI Kamil
Samuraj Sanok
0:3
KROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
RENITA Stanislav
FNOK MOLDOVA
1:2
ROŚCIŃSKI Kamil
Samuraj Sanok
RENITA Stanislav
FNOK MOLDOVA
3:0
ROŚCIŃSKI Kamil
Samuraj Sanok
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -71 kg
KLIUTKO Aliaksandr
Patriot
MOISEI Maxim
X Gym Praha
0:3
HRYSHANOVICH Pavel
Kik-fajter
FICEK Dalibor
Boxerňa Žilina
3:0
MISKO Pavel
Patriot
PYRKA Krzysztof
Palestra Warszawa
3:0
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
MARKOWSKI Maciej
Palestra Warszawa
2:1
MÍREK Jakub
Lanna gym
PAWLAK Kamil
Garuda Muay Thai Gym
3:0
SEMBERA Manuel
ÖBFK
MOISEI Maxim
X Gym Praha
3:0
PISKORZ Damian
Hunter Gym
SMOLAR Miroslav
Aplik Muay Thai Praha
3:0
KOCHTA Vojtěch
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
JAKUBOWSKI Mateusz
SK Kick Boxing Kielce SOMA-GYM
2:1
SMETANIN Volodymyr
WAKO UKRAINE
STELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
KO
PÁV Jiří
X Gym Praha
MISKO Pavel
Patriot
0:3
HRYSHANOVICH Pavel
Kik-fajter
HOKE Dag
KG Academy
3:0
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
MÍREK Jakub
Lanna gym
3:0
SEMBERA Manuel
ÖBFK
PISKORZ Damian
Hunter Gym
2:1
KOCHTA Vojtěch
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
HRYSHANOVICH Pavel
Kik-fajter
AB
SMETANIN Volodymyr
WAKO UKRAINE
MISKO Pavel
Patriot
3:0
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
SEMBERA Manuel
ÖBFK
WO
HRYSHANOVICH Pavel
Kik-fajter
SMETANIN Volodymyr
WAKO UKRAINE
0:3
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
SMETANIN Volodymyr
WAKO UKRAINE
3:0
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -75 kg
RAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
SOKOLOV Ilja
Han
1:2
KONSKÝ Vladimir
SKP B Bystrica
SPADARENKA Makc
Patriot
0:3
HUMENNYI Serhii
WAKO UKRAINE
KALETA Dominik
SK Kick Boxing Kielce SOMA-GYM
0:3
KOTAS Robertas
Vilkas
MALIUK Pavlo
WAKO UKRAINE
KO
GARAJ Pavol
Kickbox Body gym poprad
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
0:3
BEDNIN Dmytro
WAKO UKRAINE
SOKOLOV Ilja
Han
1:2
SPADARENKA Makc
Patriot
KOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3:0
KALETA Dominik
SK Kick Boxing Kielce SOMA-GYM
ŘÍHA Vladimír
Xgym - kyshenko gym
0:3
MALIUK Pavlo
WAKO UKRAINE
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
1:2
SOKOLOV Ilja
Han
SPADARENKA Makc
Patriot
0:3
ŘÍHA Vladimír
Xgym - kyshenko gym
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
0:3
SPADARENKA Makc
Patriot
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
3:0
SPADARENKA Makc
Patriot
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -81 kg
MATEJOVSKÝ Erik
Kickbox Body gym poprad
LAUBE Tomáš
Kick Box Club Kutná Hora
0:3
AHMETI Lirim
ÖBFK
TUISK Igor-Kristian
Garant
3:0
SHOSTAK Mikita
Bulat
KASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
0:3
CIKAREVIC Daniel
ÖBFK
DUBAUSKAS Artur
WAKO UKRAINE
0:3
TUTURA Juraj
HANUMAN GYM BRATISLAVA
KANTOR Tomáš
Como - 3 gym
3:0
TÓTH Csaba-Benjamin
Budapest
DMITRENKO Aleksandr
Boevye perčatki
0:3
PNEUSKI Ruslan
Patriot
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
0:3
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
LAUBE Tomáš
Kick Box Club Kutná Hora
RSC
AHMETI Lirim
ÖBFK
KASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
WO
DUBAUSKAS Artur
WAKO UKRAINE
TUTURA Juraj
HANUMAN GYM BRATISLAVA
0:3
DMITRENKO Aleksandr
Boevye perčatki
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
2:1
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
KASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
2:1
TUTURA Juraj
HANUMAN GYM BRATISLAVA
DMITRENKO Aleksandr
Boevye perčatki
0:3
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
DMITRENKO Aleksandr
Boevye perčatki
2:1
ZUBCHUK Iurii
WAKO UKRAINE
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -86 kg
ZEDNÍČEK Ivo
Hron gym Brno
HIIET Madis
Garant
0:3
STAWICKI Zbigniew
Hunter Gym
BANIKONIS Edgaras
Vilkas
1:2
BRATKOWICZ Maksymilian
Gym-Fight Wroclaw
MIAHKOU Yauhen
Patriot
2:1
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
GREISIGER Jan
G-Titán Žatec
2:1
BAKEŠ Jakub
Iron Fighters kickboxing
BANIKONIS Edgaras
Vilkas
0:3
TIHON Sergiu
FNOK MOLDOVA
BRATKOWICZ Maksymilian
Gym-Fight Wroclaw
0:3
HIIET Madis
Garant
MIRKOWSKI Dawid
Garuda Muay Thai Gym
0:3
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
MIRKOWSKI Dawid
Garuda Muay Thai Gym
3:0
BANIKONIS Edgaras
Vilkas
BRATKOWICZ Maksymilian
Gym-Fight Wroclaw
0:3
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
BRATKOWICZ Maksymilian
Gym-Fight Wroclaw
2:1
VAUCHOK Yauheni
Gridin gym
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -91 kg
BURDUJA Alexandru
FNOK MOLDOVA
TUMASIAN Karen
Gridin gym
0:3
BALÁŽ Michal
HANUMAN GYM BRATISLAVA
SHCHERBATIUK Roman
WAKO UKRAINE
0:3
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
ZHAORYD Dzmitryi
Bulat
3:0
VEIDENTHALER Daniel
Lanna Gym
TUMASIAN Karen
Gridin gym
3:0
KOLTUN Fedar
Kik-fajter
VAŠŮT Jan
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
KO
VALENTA Martin
Iron Fighters kickboxing
SHCHERBATIUK Roman
WAKO UKRAINE
0:3
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
VEIDENTHALER Daniel
Lanna Gym
0:3
KOLTUN Fedar
Kik-fajter
SHCHERBATIUK Roman
WAKO UKRAINE
0:3
VEIDENTHALER Daniel
Lanna Gym
SHCHERBATIUK Roman
WAKO UKRAINE
KO
SHCHERBATIUK Roman
WAKO UKRAINE
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +91 kg
IBL Jakub
Hanuman Gym Praha
LIPNIACKI Lukasz
Garuda Muay Thai Gym
3:0
GRUS Milan
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
STRATULAT Ion
FNOK MOLDOVA
WO
HOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
IBL Jakub
Hanuman Gym Praha
KO
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
GRUS Milan
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
2:1
HOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
0:3
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -48 kg
BULÍNOVÁ Viktorie
Valetudo RK Znojmo
GOLĘBIEWSKA Kamila
MKS Wicher Kobylka
3:0
SACHKOV Yulia
Britavsky Team
STRNADOVÁ Klára
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
0:3
JURSOVÁ Alexandra
TKBC Praha
TCHOREK Dagmara
Palestra Warszawa
0:3
KREJZLOVÁ Markéta
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
BULÍNOVÁ Viktorie
Valetudo RK Znojmo
1:2
STRNADOVÁ Klára
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
TCHOREK Dagmara
Palestra Warszawa
3:0
BULÍNOVÁ Viktorie
Valetudo RK Znojmo
STRNADOVÁ Klára
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
1:2
STRNADOVÁ Klára
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -52 kg
ZSIGA Melinda
TWINS GYM HUNGARY SE
ŠAFROVÁ Olga
BT GYM PRAHA
3:0
OSETSKA Antonina
WAKO UKRAINE
PETUKHOVA Polina
Kickboxing Association of Chuvash Republic
0:3
GÁBOVÁ Zuzana
HANUMAN GYM BRATISLAVA
NETUŠILOVÁ Tereza
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
0:3
KERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters kickboxing
ZSIGA Melinda
TWINS GYM HUNGARY SE
3:0
PETUKHOVA Polina
Kickboxing Association of Chuvash Republic
NETUŠILOVÁ Tereza
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
2:1
KERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters kickboxing
PETUKHOVA Polina
Kickboxing Association of Chuvash Republic
0:3
PETUKHOVA Polina
Kickboxing Association of Chuvash Republic
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -56 kg
SACZUK Paulina
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
HARTIKAINEN Hanna-Riikka
Tampereen Ju-Jutsukoulu
3:0
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
WROBLEWSKA Anna
Garuda Muay Thai Gym
3:0
ANIKEICH Alesia
MONOLITH
SOBOTKOVÁ Kristýna
Macak's GYM Pardubice
3:0
MERCHUK Marina
`GFG` Global Fight Gym
YVON Yael
ÖBFK
0:3
KORBÁŠOVÁ Věra
X Gym Praha
SACZUK Paulina
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
0:3
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
ANIKEICH Alesia
MONOLITH
3:0
YVON Yael
ÖBFK
SACZUK Paulina
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
3:0
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
YVON Yael
ÖBFK
0:3
YVON Yael
ÖBFK
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
SAMKOWSKA Natalia
Garuda Muay Thai Gym
3:0
SCHEUCHER Nina
ÖBFK
BIALKOVA Darya
SHOK
0:3
HEMETSBERGER Stella
ÖBFK
CARNIETO Vanessa
CBKB
3:0
BÉLIK Tímea
Titan SE
MURATAVA Alena
Spartak-35 Hunter
0:3
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
BIALKOVA Darya
SHOK
2:1
HEMETSBERGER Stella
ÖBFK
MURATAVA Alena
Spartak-35 Hunter
0:3
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
MURATAVA Alena
Spartak-35 Hunter
3:0
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Kosice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -65 kg
ROGALA Pola
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
VANHAKOSKI Virve
Kushin-Kan Ry
3:0
NAGY Bianka
Titan SE
BALANDA Kamila
Champion Gdańsk
0:3
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
DVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim gym Kladno
2:1
MOTLÍČKOVÁ Monika
Qwert Boxing Club
ROGALA Pola
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
0:3
MELÍNOVÁ Šárka
TOLJA GYM
SITNIKOVA Aleksandra
Patriot
2:1
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters kickboxing
BALANDA Kamila
Champion Gdańsk
0:3
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
ROGALA Pola
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
3:0
MELÍNOVÁ Šárka
TOLJA GYM
BALANDA Kamila
Champion Gdańsk
0:3
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Kosice
BALANDA Kamila
Champion Gdańsk
1:2
BALANDA Kamila
Champion Gdańsk
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -70 kg
HÄMÄLÄ Petra
Kickboxing Team Oulu
MATUSIEWICZ Zuzanna
ŻKSW Lee Gym Żary
1:2
FILIPOVÁ Alexandra
Ladies Victory Club
JINDROVÁ Martina
TKBC Praha
3:0
MATUSIEWICZ Zuzanna
ŻKSW Lee Gym Żary
FILIPOVÁ Alexandra
Ladies Victory Club
KO
FILIPOVÁ Alexandra
Ladies Victory Club
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +70 kg
SAVICH Dziyana
Patriot
LUMBUNOVA Dulma
`GFG` Global Fight Gym
KO
BIEČ Paulina
Gym-Fight Wroclaw
BLAHOVA Lucie
Retro gym z.s.
3:0
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
LUMBUNOVA Dulma
`GFG` Global Fight Gym
KO
BIEČ Paulina
Gym-Fight Wroclaw
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
0:3
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's